Субота, 04.12.2021, 01:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Ярмолинецька центральна бібліотека 

Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області

05 грудня Всесвітній день волонтерів 06 грудня День збройних сил України 14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 16 грудня 45 років з дня народження Алли Цюпак, видавець, письменниця 19 грудня День Святого Миколая

Головна » Архів матеріалів
 
 Уже двадцять третій рік поспіль 30 вересня – у день великомучениць Любові, Надії, Віри і матері їх Софії – бібліотечна спільнота України святкує Всеукраїнський день бібліотек. Цього року Ярмолинецька центральна бібліотека із підпорядкованими філіями, долучається до ініціативи Української бібліотечної асоціації відзначити Всеукраїнський день бібліотек у загальнонаціональному масштабі під гаслом «Бібліотека – твоя точка опори».
     В читальній залі Ярмолинецької центральної бібліотеки відбулось бібліо-фольк-паті, який приурочено до Всеукраїнського дня бібліотек. Ведучі заходу Світлана Денисюк та Сніжана Божик розтлумачили, що означає цей вислів:   бібліо - бібліотечне, фольк - народне, українське, а паті -  "розвага" від початку і до кінця.
     Свій професійний день працівники Ярмолинецької центральної бібліотеки святкували разом з людьми, які все життя зберігають диво людського творіння, скарбницю людських знань – книгу.
    На свято завітали  головні спеціалісти відділу культури, туризму та релігії Ярмолинецької селищної ради Сергій Галяс та Олександр Піщур, які завжди розуміють та підтримують бібліотечного працівника та наголосили, що наша професія надзвичайно важлива, адже відкриває шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань. Вони вручили грамоти Ярмолинецької селищної ради та подарунки від громадської організації «ЗА Конкретні Справи».
 Директорка Ярмолинецької центральної бібліотеки Олена Слободян привітала всіх працівників та гостей, побажала колегам успіхів у роботі, творчої наснаги, міцного здоров’я, сімейного затишку, взаєморозуміння, нових творчих успіхів у нашій благородній просвітницькій справі.
   Змінюється суспільство – змінюються і форми роботи бібліотек. Незмінною залишається лиш атмосфера спокою і гармонії, що панувала у бібліотечній залі.
   У подарунок від бібліотек-філій для всіх присутніх звучали пісні у виконанні Ганни Арбузової з с. Кадиївка, Діани Глушко з с. Шарівка та нашої колеги Любов Люховець з с. Пасічна. Запальний танець продемонстрували користувачі бібліотеки-клубу с. Антонівці Анастасія Тімаашкова, Олександра Бохняк, Іванка Бохняк та Ангеліна Магеровська.
    Всяке свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань. Не виняток і бібліотечні працівники, яких привітали друзі.
    Однією із таких є депутатка Ярмолинецької селищної ради, голова благодійної організації «Волонтери Ярмолинеччини» Наталія Беренда, яка подякувала за активну співпрацю, багаторічну волонтерську діяльність та кожному бібліотекарю вручила чарівні квіти - жоржини.  Подарувавши  книги, пані Наталія розпочала акцію «Подаруй бібліотеці україномовну книгу».
    Велику вдячність хочеться висловити депутатам Ярмолинецької селищної ради від партії «Європейська солідарність», а саме: Василю Андрушку, Валерію Трачу та Ігорю Баліцькому за подарунок – мікрохвильовку.
  Колектив Ярмолинецького центру, культури та дозвілля завжди приходять на допомогу у будь-яких ситуаціях. Завітавши на свято, директор закладу Вадим Загранюк побажав активної співпраці, взаємодопомоги та порозуміння.
  З теплими словами привітань та власними віршами  завітала членкиня  ВТС «Конгрес літераторів України» літературного клубу «Автограф» - Жанна Олійник.
  І звичайно ж, завдяки нашій співпраці з громадсько–політичним тижневиком «Вперед», де постійно розміщуюються матеріали, що висвітлюють наші бібліотеки для мешканців нашої громади. Тому, завітавши на «Бібліо-фольк-паті»   директорка  місцевого періодичного видання Алла Гуменюк побажала хранителям книг активної співпраці та звичайно ж, міцного здоров’я.
   На  святі нас чекали багато сюрпризів. Як же без них? Один із них це – інсценівка «Заморські гості йдуть до бібліотеки» у виконанні бібліотекарів філій сіл Томашівка та Нове Село Валентини Розгонюк та Надії Ляховської. З теплими словами привітань виступила і бібліотекар бібліотеки – філії с. Буйволівці Оксана Дурняк.
  В книгозбірнях нашої громади працюють самовіддані люди. Всі вони вважають свою професію не просто роботою, а своєю місією на землі, покликанням своєї душі. Це люди, які допомагають творити свято, цим дихають і живуть. І ось про таких людей працівники Ярмолинецької центральної бібліотеки створили відеоролик «Цікаві моменти з життя бібліотекарів».
    Колеги-бібліотекарі із задоволенням спілкувались, ділилися враженнями та професійним досвідом. Кожен працівник бібліотечної ниви відчував себе іменинником. І сьогодні, попри розвиток інформаційних технологій, працю бібліотекаря можна назвати благородною, потрібною людям, адже вміло підібрана книга спонукає людей на хороші справи, вчинки, будить любов до прекрасного, до творчих пошуків, пробуджує потяг до знань.
Переглядів: 122 | Додав: kypchakolga | Дата: 01.10.2021 | Коментарі (0)

   6 вересня – День читання книг. Цей день придумано, щоб підбадьорити тих, хто любить читати, чи нагадати тим, кому такий процес зовсім не потрібний, що читання існує!
Ярмолинецька центральна бібліотека радить усім шанувальникам книг у цей день придбати собі щось новеньке з книг для власної колекції, сходити до бібліотеки за свіженькою книжкою чи дати зрозуміти «нечитаючим», що книги досі існують і їх можна читати і витрачати час на гортання паперових сторінок, а не на перелистування сторіс в Інстаграмі чи перегляд стрічки у Фейсбук.
Саме в цей день працівники Ярмолинецька центральна бібліотека провели бібліотечний бульвар #День_читання_книг_Читаємо_разом! на площі 600 – річчя Ярмолинець.
Всі ми – різні, але кожен із нас - натхненний і допитливий, бо дуже любимо читати, занурюватися у книгу із головою.
Читаюча людина надовго залишається молодою, адже старість починається зі старіння мозку, а захопленому читачеві це не загрожує!
Тож частіше заглядайте до нашої скарбниці духовності, бо саме з книг б'є невичерпне джерело мудрості.
Отож, читайте і розвивайтесь! Адже читати не тільки корисно, а й модно!
Переглядів: 61 | Додав: kypchakolga | Дата: 06.09.2021 | Коментарі (0)

   
  2
7 серпня виповнюється 165 років від дня народження Іва́на Я́ковича Фра́нка — видатного українського поета, прозаїка, драматурга, літературного критика, публіцисат, перекладача, науковця, громадського і політичного діяча. Доктор філософії, доктор габілітований, дійсний член Наукового товариства імені Шевченка, почесний доктор Харківського університету

   Іван Якович Франко народився на Галичині 27 серпня 1856 р. в родині коваля. Змалку майбутній письменник виявляв неабияку допитливість, тому батьки намагалися влаштувати сина до найкращої школи. Він навчався в Дрогобицькій гімназії. Був дуже здібним учнем, бо мав надзвичайну пам'ять, про що засвідчують відомості з його автобіографічного листа: «Шевченка я вивчив майже всього напам'ять (а пам'ять у мене була така, що лекцію з історії, котру вчитель цілу годину читав, я міг опісля продиктувати товаришам майже слово в слово!)».
  Іван рано залишився сиротою: батько помер, коли хлопчикові було одинадцять років, а шістнадцятирічним утратив матір. Залишившись без батьків, заробляв на життя репетиторством. Із тих коштів зібрав величезну на той час бібліотеку – понад 500 книг.
   Закінчивши гімназію, він вступив до Львівського університету. Його власний творчий доробок на той час становив: збірку віршів, поеми — одна написана німецькою, інша польською мовами, переклади давньогрецьких творів, давньоруського «Слова про Ігорів похід» і декілька глав Біблії. До речі, це неповний перелік надбань юнака, усе це Франко створив у дев'ятнадцятирічному віці!
     Майбутній письменник навчався у Львівському університеті, а потім у Чернівецькому, де й здобув вищу освіту. Згодом захистив дисертацію у Віденському університеті (Австрія), діставши науковий ступінь доктора філософії.
  «З вершин і низин» — перша збірка поета, у якій Іван Франко постає революціонером, а вірш «Каменярі», що сповнений прагнень митця розбити скелю, яка заступила шлях до нового, вільного життя українців, дав йому друге ім'я — Каменяр. До найвищих поетичних надбань Каменяра належить і збірка інтимної лірики «Зів'яле листя».
Літературна спадщина такої геніальної особистості як  Іван Франко є золотим фондом України. Його твори вчать нас думати, розуміти  та відчувати, а також позиціонувати себе нацією, гідною поваги та захоплення.
  Сучасники називали Івана Франка «академією в одній особі», відзначаючи, зокрема, вільне володіння чотирнадцятьма мовами. На початку XX ст. його обирають членом Чеського наукового товариства; Харківський університет присвоює йому ступінь доктора словесності.Результатом діяльності Івана Франка як письменника, ученого, публіциста, критика, фольклориста, драматурга, перекладача та громадського діяча є понад п'ять тисяч праць. Випущений у світ п'ятдесятитомник — це лише третина створеного українським генієм.
   Писав твори не лише українською, а й польською, німецькою, іншими мовами. Перекладав на українську в тому числі з давньої вавилонської, давньоіндійської, давньоарабської, давньогрецької, східних мов.
   Усього за життя Івана Франка окремими книгами і брошурами було понад 220 видань, у тому числі понад 60 збірок його оригінальних і перекладних творів різних жанрів. Він був одним із перших професійних українських письменників, який заробляв на життя літературною працею.
   До вашої уваги працівники бібліотеки оформили книжкову викладку.
Переглядів: 115 | Додав: kypchakolga | Дата: 26.08.2021 | Коментарі (0)

 
    23 серпня до 30-ої річниці Дня  Незалежності України у читальній залі Ярмолинецької центральної бібліотеки відкрили виставку робіт Ніни Гончарук «Життя, вишите нитками».

   Ніна Іванівна Гончарук народилася 11 січня 1949 року у селі Видошня на Ярмолинеччині. Після закінчення Михайлівської середньої школи навчалася в Київському деревообробному училищі та Вінницькому торговельно-економічному інституті. Працювала фінансистом. Та ніколи не розлучалася з голкою, творила все нові і нові вироби. Багато малювала, експериментувала з нитками, тканинами, техніками.
У творчому доробку народної майстрині вже майже 300 різних за тематикою робіт. Саме через них можна відстежити, як зростала майстерність художниці, які почуття переживала вона, що її хвилювало та приносило радість. Багато дипломів, похвальних грамот, подяк, премій, прийняття участі у виставках та безліч персональних виставок в різних музеях країни, її роботи знаходяться у приватних колекціях представників різних країн світу.
    У Ярмолинці Ніна Іванівна привезла виставку із
35 картин. У її доробку – серії архітектурних пам’яток Поділля, церкви і собори, натюрморти і пейзажі, квіти і ріки і неперевершені портрети, вишиті в унікальній запатентованій техніці.
   Побачити вишиті полотна майстрині і урочисто відкрити виставку на захід завітав Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк. Під час заходу ведуча Світлана Денисюк розповіла присутнім про життєвий та творчий шлях майстрині. Сама Ніна Іванівна розповіла багато цікавих історій про свою творчість, відвідування різних виставок. Присутні цікавились технікою виконання вишивки, тощо. Взагалі Ніна Іванівна дуже привітна та відкрита жінка з якою цікаво поспілкуватися на різні теми.

    Під час офіційної церемонії свята, що відбулося на площі 600-річчя Ярмолинець, Ніні Іванівні вручили подяку та подарунок від Ярмолинецького селищного голови Андрія Шутяка.
   Колектив Ярмолинецької центральної бібліотеки щиро вдячні Наталії Беренді - депутату Ярмолинецької селищної ради, волонтеру, за співпрацю та допомогу у організації виставки.
   Усім присутнім дуже сподобались картини нашої майстрині, тому виставка буде тривати ще до 30 серпня 2021 року.             Запрошуємо небайдужих відвідати виставку, запевняємо – не пошкодуєте!
Переглядів: 241 | Додав: kypchakolga | Дата: 26.08.2021 | Коментарі (0)

 
   В читальній залі Ярмолинецької  центральної бібліотеки відбулось свято «Ти завжди у серці моїм Україно!», присвячене 30-ій  річниці Незалежності України. На свято були запрошені майстри художнього слова Ярмолинеччини, зокрема члени та членкині літературного клубу «Автограф», що діє при центральній бібліотеці. Захід розпочали ведучі Сніжана Божик та Лариса Мазій, які коротко повернулись в історію становлення віхів Незалежності України, зокрема переглянули відео-сюжет проголошення Акту Незалежності у Верховній Раді, розповіли про символи українського народу, їх трактування в міфології, а також до уваги присутніх був продемонстрований ролик «Сучасна Україна».
 Свято було проведене у формі круглого столу за чашкою кави в невимушеній та доброзичливій атмосфері. Звучали пісні, читались вірші, які оспівували красу та велич України-матері, рідної Батьківщини, де ми народились і де проходили кращі роки. Велась душевна розмова про роки Незалежної України, основні дати та події, про досягнення та невдачі. Кожен мав можливість висловитись про своє: наболіле та радісне, пережите та майбутнє, бажане та нездійсненне.
   На згадку усі присутні отримали емблему 30-ї річниці Незалежності, виготовлену бібліотекарями  власними руками.
Переглядів: 295 | Додав: kypchakolga | Дата: 21.08.2021 | Коментарі (0)


Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!..
Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.
 
    30 років тому нездійснена мрія багатьох поколінь втілилася в життя: Ми стали вільною та незалежною Україною!
   Здавна українці боронили свої свободи та права, повсякчас стикаючись із зовнішнім опором та внутрішніми незгодами. У боротьбі народилася i загартувалася єдина нація сміливих та щирих людей, що живе у прекрасній країні!
   День Незалежності України - важливий день для кожного українця, для тих, хто вважає себе патріотом України, стоїть на захисті українських кордонів, вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею. Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу.
  Для кожного громадянина України День Незалежності насамперед має бути днем іспиту власного сумління, днем міркувань про долю своєї Батьківщини й своєї спільноти.

  До відзначення 30-річчя Незалежності України Ярмолинецька центральна бібліотека підготувала книжково-ілюстративну виставку «Свято налите сонцем і блакиттю».
  На якій представлено історичну, документальну, науково-популярну літературу, що містить інформацію про минуле і сучасне України, висвітлюючи багатовікову історію національного державотворення.
   Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки в майбутньому.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 34 | Додав: kypchakolga | Дата: 12.08.2021 | Коментарі (0)


    З метою виявлення і популяризації кращого досвіду бібліотек громади з надання послуг, співпраці з органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, жителями, що сприяють розвитку громади та підвищенню суспільного статусу бібліотек з 10 червня по 1 серпня в Ярмолинецькій центральній бібліотеці проходив І етап конкурсу серед публічних бібліотек «Бібліотека - громаді».
Організаторами конкурсу виступили  Хмельницька обласна універсальна  наукова бібліотека, Хмельницьке обласне відділення Всеукраїнського громадського об’єднання «Українська бібліотечна асоціація» та Хмельницька обласна організація профспілки працівників культури.
    У І етапі конкурсу взяли участь 10 бібліотек територіальної громади: Ярмолинецька центральна бібліотека, бібліотека-філіал  с.Сутківці, бібліотека-філіал  с.Соколівка, бібліотека-філіал  с.Томашівка, бібліотека-філіал  с.Ясенівка, бібліотека-філіал  с.Жилинці, бібліотека-філіал  с.Шарівка, бібліотека-філіал  с.Москалівка, бібліотека-філіал  с.Кадиївка, бібліотека-філіал  с.Косогірка.
Підбивши підсумки, журі визначило трьох переможців. Ними стали:
  1. Ярмолинецька центральна бібліотека;
  2. бібліотека-філіал  с.Сутківці;
  3. бібліотека-філіал  с.Соколівка.
Бібліотеки-переможці нагороджені подяками та грамотами.
 Досвід Ярмолинецької центральної бібліотеки узагальнено, матеріали передано у Хмельницьку ОУНБ  для проходження   ІІ етапу конкурсу.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 175 | Додав: kypchakolga | Дата: 03.08.2021 | Коментарі (0)

       
Якщо ви не йдете у бібліотеку, ми йдемо до вас.

У Ярмолинецькій центральній бібліотеці запровадили нову форму роботи, але «нове – це давно забуте старе». З нагоди свята Івана Купала на площі 600-річчя Ярмолинець відбулись читання для дорослих «Читальна зала під відкритим небом». Наші читачі ознайомились з книгами , що розповідають про традиції щодо проведення свята з давніх часів до сьогодення, народні вірування, легенди, а також трактування значення імен, їх походження, в тому числі, значення імені Іван.
  "Читальна зала під відкритим небом" побувала у місцевому парку відпочинку, де користувачі переглянули свіжі періодичні видання. Їх цікавили різні теми: "Політика", "Рецепти приготування нових страв з овочів та фруктів", "Сентиментальні історії", "Насіння". Чоловікам до вподоби став журнал "Своїми руками", де вони дізнаються, що можна виготовити корисного для господарства з підручних матеріалів.
   Сьогодні погода зіпсувалася. Але це не завадило нашим читачам переглянути нову пресу в читальній залі Ярмолинецької центральної бібліотеки. Знайшлося заняття і для малечі. Поки мама читає, дитина завжди може знайти для себе цікаву інформацію у мережі Інтернет. Приходьте до нас і Ви не пошкодуєте!
Переглядів: 30 | Додав: kypchakolga | Дата: 20.07.2021 | Коментарі (0)

     
    15 липня начальник відділу культури туризму та релігії Ірина Бойко та методист Ярмолинецької
центральної  бібліотеки Алла Черевуля завітали  з робочим візитом  у Новоушицький  історико-краєзнавчий музей, щоб прийняти пересувну виставку Українського інституту національної пам’яті «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір.»

   Варто зазначити, що пересувна виставка «Українська революція 1917–1921: регіональний вимір» надійшла в усі обласні центри України.
   Виставка буде експонуватися в Ярмолинецькій центральній бібліотеці з 19 липня по 27 липня 2021 року.
 Виставка «Українська революція 1917-1921: регіональний вимір» присвячена перебігові подій Української революції 1917-1921 років у різних регіонах, а також українському національному руху цієї доби за межами України.
   Експозиція налічує 15 банерів, які містять унікальні матеріали з українських архівних і музейних установ, приватних архівів і особистих зібрань істориків та розповідають про перебіг подій Української революції 1917–1921 років на Київщині, Волині, Січеславщині, Поділлі, Полтавщині, Слобожанщині, Херсонщині, Чернігівщині, Галичині, Буковині, у Закарпатті, Таврії і Криму, також на етнічних землях: на Кубані, Дону, Східному Причорномор’ї, Курщині, Воронежчині, Поліссі й у Бессарабії.
  Обраний авторами підхід дозволив переконливо продемонструвати, що революційні події сто років тому мали загальноукраїнський характер: на сході і заході, півночі та півдні – скрізь в Україні відбулося національне пробудження, почалося державотворення.
     У роботі над створенням виставки взяли участь співробітники регіональних представництв Українського інституту національної пам’яті. Кожен з них запропонував важливі віхи та акценти для представлення подій Української революції у своєму краї.  Завдяки архівним, музейним та приватним колекціям, наданим у розпорядження авторів, виставка наповнилася унікальними фотографіями тієї доби.
   Над виставкою працювали: Ярослав Файзулін (керівник авторського колективу), Віталій Скальський, Максим Майоров, Богдан Короленко, Сергій Горобець, Едуард Зуб, Ігор Кочергін, Богдан Галайко, Олег Пустовгар та дизайнер Оксана Женжера.
  Проєкт створений Українським інститутом національної пам'яті спільно з партнерами з Інституту історії України Національної академії наук та Державної архівної служби.
Переглядів: 33 | Додав: kypchakolga | Дата: 19.07.2021 | Коментарі (0)

 
Коли прокинулась від сну природа, коли дзвенить в блакиті пташиний спів, теплий літній вітерець приніс до нас свято – ювілей красивої і талановитої жінки, гарної господині, щирої вдачі людини, членкині  Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», членкині літературного клубу «Автограф»,  жительки нашої громади - Жанни Василівни Олійник.  Вона є одна із відоміших літераторів нашого краю, автором пісні «Ярмолинці» та гімну Ярмолинецької центральної бібліотеки, багатьох віршів, які звучать зі сцени, на різних заходах. Поетесу залюбки запрошують на бібліотечні, шкільні, громадські заходи. Вона є однієї з організаторів літературного клубу 
«Автограф» та її активним учасником.

     Народилась Жанна Василівна  8 червня у місті Одеса. Згодом батьки переїхали в мальовниче містечко Ярмолинці. Тут закінчила десятирічку, пізніше - Хмельницький технологічний інститут. Працювала медичним реєстратором у Ярмолинецькій  лікарні та не полишала відшліфовувати своє поетичне слово до високого рівня, а хист до написання поезії проявився ще в шкільні роки.  Сьогодні  Жанна Олійник – авторка збірки «Невигадана історія», співавторка  книг «Хай святиться ім’я твоє» та «Зоряна підкова». Твори ювілярки надруковані у колективних збірках «Щоби не впала Україна на вщент розбиті її коліна», а також у всіх 15-ти випусках літературного альманаху «Медобори».
   З приводу свята у читальній залі  Ярмолинецької  центральної бібліотеки відбувся поетичний вернісаж «Магія пера Жанни Олійник». Тому всі мистецькі сили громади готувались до ювілею поетеси із задоволенням: колеги по перу писали вітальні вірші, працівники бібліотеки оформили цікаву фотозону та організувала виставку публікацій і світлин про життя і творчість пані Жанни.
  Жанну Олійник знають не лише у рідному селищі та громаді, але й на теренах Хмельниччини та інших регіонів, як поетесу, у творах якої поєдналась тонка лірика та міцна громадська позиція, що випливає у рядки то піднесенням, то щемливим сумом.
   На свято завітала Ірина Бойко начальник відділу культури, туризму і релігії, яка висловила слова вдячності ювілярці за її поетичний талант та вручила подяку від імені голови Ярмолинецької селищної ради Андрія Шутяка. В дарунок виконала пісню «Ярмолинецький вальс» на слова Жанни Василівни.
  Привітати виноватицю свята приїхав із міста Хмельницького Михайло Цимбалюк член Національної спілки письменників України, який читав свої власні вірші та висловлювив теплі вітання в її адресу.  
  Заслужені артисти України брати Євген та Вадим Гжегожевські не могли не завітати на свято, адже слова до пісень які виконують артисти написані пані Жанною.  Тож в нашій залі звучали чудові пісні «Ярмолинці - рідне містечко» та «Весілля доньки».
  До ювілею поетеси у часописі «Вперед» в рубриці «Галерея жіночих портретів» було опубліковане інтерв’ю директора Алли Гуменюк «Жанна Олійник: у людях найбільше ціную людяність», в якому розкрито усі грані душі поетеси. Алла Миколаївна є також творчою особистістю: пише вірші, мелодії до своїх творів. Тож на зустріч із Жанною Олійник завітала із великою радістю, розповіла про знайомство із Жанною та побажала поетесі незрадливої фортуни, незгасимої енергії, здійснення творчих задумів та сподівань.
   Вірші Жанни Василівни надихнули учителів та учнів до написання наукової праці Малої академії наук. Метою дослідження стало узагальнення творів поетеси-землячки та показ її внеску в літературну творчість Хмельниччини. Про це розповіла Тетяна Граб - заступник директора Ярмолинецького будинку дитячої та юнацької творчості. Пані Тетяна у своєму виступі порівняла творчість ювілярки із творчістю Ліни Костенко та подарувала власну збірку «Вузлики на память».
   Теплими словами вітали Жанну Василівну  Петро Коцюба голова ради ветеранів Ярмолинецької селищної територіальної громади члени літературного клубу «Автограф». З вітальним словом виступила  близька подруга та засновниця літературного клубу «Автограф» Марина Гриб.
  Під час теплої зустрічі для всіх присутніх демонструвались фото з архіву Жанни Олійник та архіву Ярмолинецької центральної районної бібліотеки.
   Ведучі заходу Світлана Денисюк та Сніжана Божик привітала поетесу з ювілейним днем народження, побажали міцного здоров’я, цікавих зустрічей з читачами і творчого натхнення. незрадливої фортуни, незгасимої енергії, здійснення творчих задумів і сподівань. Усі присутні виконали пісню «Многая літа».
     По завершенню творчого вечора Жанна Олійник висловила подяку всім гостям свята. Спільні пам’ятні фото залишаться на згадку для усіх присутніх.
Переглядів: 153 | Додав: kypchakolga | Дата: 17.06.2021 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 64 65 »
Вхід на сайт
Меню сайту
Інформація про нас
ЦРБ

смт. Ярмолинці площа 600-річчя Ярмолинець, 1А

тел.2-15-67(відділ обслуговування)

E-Mail:cbs.yar@gmail.com

Чекаємо на Вас

понеділок – п’ятниця: з 8:00 до 18:00

неділя: з 9:00 до 16:00 без перерви

Пошук
Поділіться нами у:
Герої АТО
Герої АТО

Календар
«  Грудень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Е-урядування
Е-урядування

Безкоштовний Wi-Fi

Годинник
Погода
Архів записів