Вівторок, 21.09.2021, 07:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Ярмолинецька центральна бібліотека 

Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області

06 вересня День читання книг 12 вересня День українського кіно 27 вересня Всесвітній день туризму 29 вересня 155 років від дня народження Михайла Грушевського, українського історика, політичного і державного діяча 30 вересня Всеукраїнський день бібліотек

Конкурси

Ярмолинецька ЦБС прийняла участь в обласному конкурсі на кращу бібліотеку з питань популяризації творчості Т. Г. Шевченка «Шевченко йде дорогами Поділля».
Працівники нашої бібліотеки узагальнили усі напрацьовані за рік матеріали і подали їх в обласну універсальну наукову бібліотеку ім. М. Островського. Жюрі конкурсу у складі представників управління культури, національностей та релігій ОДА високо оцінила нашу працю і 18 грудня 2013 року під час проведення Дня керівника було оголошено про переможців конкурсу. Ярмолинецька ЦБС отримала диплом ІІІ ступеня.

 У 2014 році напередодні Всеукраїнського дня бібліотек Ярмолинецька центральна районна бібліотека отримала диплом 1 ступеня обласного конкурсу бібліотек на краще сприяння поширенню практик електронного урядування  серед районних бібліотек області.
Наша бібліотека визнана однією з кращих з організації доступу громадян до національних та регіональних послуг в онлайн-режимі, а також створення бібліотекою ресурсів і послуг щодо сприяння взаємодії населення з владою у електронному режимі, виявлення, узагальнення, та розповсюдження передового досвіду бібліотек.
Матеріали на конкурс підготувала та упорядкувала методист Ярмолинецької ЦРБ Слободян О. Л.

 12 грудня 2013 року на Дні керівника в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Островського пройшло урочисте вшанування переможців обласного огляду-конкурсу на кращу організацію роботи з правової освіти населення, який ініціювали управління культури, національностей та релігіій Хмельницької ОДА та Головне управління юстиції у Хмельницькій області.
Журі високо оцінило змістовність та актуальність нашої роботи з правової освіти населення і Ярмолинецька бібліотека була визнана переможцем даного конкурсу. Ми отримали диплом І ступеня та цінний подарунок (книги правознавчої тематики).
Хочеться відзначити, що в минулому році ми вже були переможцями на кращий клуб за інтересами правознавчого напрямку і клуб "Юність і закон" зайняв призове місце.
 
 


 10 жовтня 2013 року в Ярмолинецькій ЦРБ проведено районний огляд-конкурс серед бібліотек Ярмолинецької ЦБС "Кращий за професією".
Конкурс проходив у трьох номінаціях: "представлення" - де учасники продемонстрували оригінальність та творчу уяву своєї професії; "бібліотечна майстерність" -де конкурсанти показали свої професійні знання та навики, інтелектуальний розвиток, ерудованість, кмітливість, почуття гумору та новаторський підхід до вирішення поставлених завдань та "моє хоббі" - де глядачі мали можливість побачити виконавську майстерніть, оригінальність захоплень конкурсантів.
На районний конкурс були відібрані кращі бібліотекарі району за рейтингом останніх трьох років: б/ф с. Солобківці, б/ф с. Косогірка, б/ф с. Вербка, б/ф с. Пасічна, б/ф с. Глушківці та б/ф с. Кадиївка.
Всі учасники конкурсу в першій номінації продемонстрували відеоролики про свою бібліотеку та роботу книгозбірні. У другій номінації присутні мали можливість переконатися у їхньому професіоналізмі, де кожен впевнено відповів на три питання спеціалізації роботи бібліотек.
Дуже сподобалась третя номінація, де всі ще раз продемонстрували, що наші бібліотекарі творчі та талановиті люди у всьому. Читали вірші, демонстрували виставки своєї фотомайстерності, роботи з вишивки, презентували куларні здібності, а клуб за інтересами "Любава" приїхали всім складом, щоб підтримати свого керівника. Це створило чудовий та гарний настрій усім глядачам.
Також була влаштована виставка фоторобіт під назвою "Фотосушка". Таке було влаштовано вперше і викликало великий інтерес. Дипломом була відзначена фоторобота "Наш маленький читач" б/ф с. Соснівка.
Решта бібліотекарів, які не приймали участі в конкурсі оформили виставку кондитерських виробів. І місце посів торт "Книга - джерело знань", який створила бібліотекар б/ф с. Соснівка Залуцька Н. А.
За підсумками конкурсу журі визнало кращою за професією у 2013 році завідуючу б/ф с. Солобківці Ковбасісту Н. Ю., друге та третє місця, відповідно посіли, завідуючі бібліотеками с. Косогірка Боднар М. М. та с. Кадиївка Чайка А. М.
Всі учасники були нагороджені дипломами та цінними подарунками від спонсорів заходу: ярмолинецьке відділення "ПриватБанку", ПП Швець М. Ф., ПП Малахівська І. Б., ПП Стороженко О. В. та ПП Бучуляк О. Ф.
 
 

  
В вересні 2012 року напередодні Всеукраїнського дня бібліотек обласне управління культури, туризму і курортів Хмельницької ОДА оголосило результати обласного огляду-конкурсу сільських бібліотек "Бібліотека року".
Найкращою сільською бібліотекою року визнана бібліотека-музей с. Правдівка нашого району (завідуюча - Іваниця В. К.). Їй було вручено диплом І ступеня та цінний подарунок.

 
 


В 2012 році обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. Островскього оголосила конкурс на кращу нетрадиційну книжкову виставку присвячену 75-річчю утворення Хмельницької області.
Переможцем конкурсу визнана виставка Ярмолинецької центральної районної бібліотеки "Про батьківський край запитаю у книги" (організатори Лимар О. В., Білик І. І., Гриб Л. М.), яка демонструвалась в читальному залі в серпні-вересні 2012 року.

 
 


 
 

 
В квітні 2012 року Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва оголосила обласний корнкурс на кращий молодіжний клуб правового спрямування при публічних бібліотеках, в якому прийняв участь клуб "Юність і закон" (керівник Лимар О. В.), що вже більше 30 років функціонує при Ярмолинецькій ЦРБ.
Наприкінці 2012 року нашому клубу "Юність і закон" було вручено Грамоту управління культури, туризму і курортів Хмельницької ОДА та Головного управління юстиції в Хмельницькій області за ІІІ місце в даному конкурсі, а також в подарунок наша бібліотека отримала підбірку літератури правової тематики для подальшої змістовної роботи клубу.

 Вхід на сайт
Меню сайту
Інформація про нас
ЦРБ

смт. Ярмолинці площа 600-річчя Ярмолинець, 1А

тел.2-15-67(відділ обслуговування)

E-Mail:cbs.yar@gmail.com

Чекаємо на Вас

понеділок – п’ятниця: з 8:00 до 18:00

неділя: з 9:00 до 16:00 без перерви

Пошук
Поділіться нами у:
Герої АТО
Герої АТО

Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Е-урядування
Е-урядування

Безкоштовний Wi-Fi

Годинник
Погода
Архів записів