П`ятниця, 29.05.2020, 05:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Ярмолинецька центральна районна бібліотека

08 травня День пам'яті та примирення 09 травня День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10 травня День Матері 18 травня День Європи в Україні 27 травня 100 років з дня народження Івана Дехтяра педагога, кібернетика,авіатора. с. Правдівка

клуб "Юність і закон"

Дата заснування клубу "Юність і закон": 1981 рік
Засновник клубу: директор Ярмолинецької ЦБС (1955-1988) Широка С. М.
Мета клубу: профілактика правопорушень серед молоді, розповсюдження правових знань і пропаганда юридичної літератури.
Періодичність засідань: щомісячно.
 
Клуб "Юність і закон" покликаний здійснювати виховний процес шляхом залучення підлітків, молоді у різні види діяльності на соціалізацію молодої людини. Соціальна допомога та послуги дітям, підліткам, молоді та різним категоріям сімей надаються спеціалістами з соціальної роботи, соціальними педагогами, психологами, юристами та іншими фахівцями, які мають відповідну освіту. Засідання клубу проходять у формі лекцій, бесід, художніх та спортивних занять, творчих вечорів, дискусій, зустрічей з цікавими людьми.
 
 


В 2011 році на засіданнях клубу проводились такі правові заходи: інтелектуальний марафон "Подорож законами країни права і моралі", конституційний урок "Конституція країни: історія та сучасність" (до 15-річчя з часу проголошення), тематична година "Державний прапор України - святиня народу".
 

Цікаві заходи проходять з працівниками карного розшуку "Слідство ведуть знатоки".
 
До Дня Незалженості України був підготований урок державності "Так гартувалась державність".
 
Повчальним уроком виявилась відверта розмова "Відлуння першого кохання" (проблеми підліткової вагітності) з лікарем-гінекологом та працівниками відділу сімї та молоді.

Багато цікавих заходів було проведено у підтримку загальнодержавної програми щодо реалізації конвенції ООН про права дитини, а саме: правовий урок "Діти в правовій державі", бесіда-роздум "В щасливій родині і діти щасливі".
 


 
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшов дискусійний урок "Крок у безодню".
 У 2012 році проводились наступні заходи:
  • година професійних порад "Правда і міфи про шкідливість алкоголю";
  • диспут "Служба за контрактом: за і проти";
  • дискусія "Як уникнути впливу поганої компанії";
  • правовий урок "Міжнаціональні відносини підлітків";
 


У лютому 2013 року проведено правовий диспут "Насильство в сім`ї та шляхи його подолання".У березні 2013 року проведено На терезах Феміди "Хто і як захищає права дітей. Батьківська влада".
 


У вересні 2013 року пройшов диспут "Школа - територія вільна від тютюну та наркотиків".
 
 


У жовтні 2013 року проведена відеолекція "Кримінальна відповідальність неповнолітніх" та правовий турнір ерудитів "Вчимося відстоювати свої права".
 

 У лютому 2014 року пройшло засідання клубу "Юність і закон" на тему "Подорож сімейним кодексом", яке провів начальник управління юстиції Заярний М. П.


 


У квітні 2014 року пройшло засідання клубу на тему "Шкідливі звички - це модно?", який провела лікар-нарколог Велієва Г. Г.


 


В рамках Тижня правової освіти в жовтні темою засідання клубу "Юність і закон" було "Права і обов`язки молоді України". Захід провели працівники районного управління юстиції 


В листопаді 2014 року в рамках клубу пройшов тренінг "Толерантність - це..."


 


У грудні 2014 року в рамках клубу "Юність і закон" пройшла година-застереження "Увага! Шахраї!", яку провели представники правоохоронних органів.


 


У грудні до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшов урок-застереження "Молодь і СНІД: серйозний погляд", який провела лікар кабінету довіри Броварська З. М.


 
Вхід на сайт
Меню сайту
Інформація про нас
ЦРБ

смт. Ярмолинці площа 600-річчя Ярмолинець, 1А

тел.2-15-67(відділ обслуговування)

E-Mail:cbs.yar@gmail.com

Чекаємо на Вас

понеділок – п’ятниця: з 8:00 до 18:00

неділя: з 9:00 до 16:00 без перерви

Пошук
Поділіться нами у:
Герої АТО
Герої АТО

Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Е-урядування
Е-урядування

Безкоштовний Wi-Fi

Годинник
Погода
Архів записів