Понеділок, 25.10.2021, 06:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Ярмолинецька центральна бібліотека 

Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області

02 жовтня 115 років від дня народження українського письменника Івана Багряного 06 жовтня 6 140 років від дня народження українського письменника, драматурга Івана Кочерги 14 жовтня День захисника України та День Українського козацтва 17 жовтня 85 років від дня народження українського поета, перекладача, драматурга,Героя України Івана Драча 28 жовтня День визволення України від нацистських загарбників

Методичні видання

2019 рік
Діловий блокнот. Випуск №12

Життя і чин для України: (до 150 річчя з дня народження блаженного священномученика Климентія Шептицького): інформаційна памятка /Ярмолинецька ЦРБ.- Ярмолинці, 2019.- с: 10 фото 

Інформаційна пам'ятка видана до 150 річчя з дня народження блаженного священномученика Климентія Шептицького. Подано короткий опис про життєвий та духовний шлях церковного діяча. Також подано методичні поради по плануванні роботи бібліотек району із цієї теми.

З вірою в український народ: до 200-річчя П. Куліша/ упорядник В. Москаленко. – Ярмолинці: Ярмолинецька центральна районна бібліотека, 2019. – 12 с.
Інформаційна пам'ятка видана до 200 річчя Пантелеймона Куліша. Подано короткий опис про життєвий і творчий шлях письменника.
 

2018 рік
Діловий блокнот бібліотекаря : методичний посібник. Вип. №11 / Ярмолинецька ЦРБ. – Ярмолинці, 2018 . – 56 с. (Сер. «На допомогу бібліотекарю»)

В черговому, одинадцятому номері щорічного посібника «Діловий блокнот бібліотекаря» подано інформаційні матеріали по плануванні роботи та звітності бібліотек району. У розділі «Використай у роботі» представлено методичні поради щодо впровадження інноваційних форм роботи, на допомогу підвищення престижу читання, а також методичні листи по відзначенню ювілейних дат у 2019 році. Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.
 

2017 рік

Діловий блокнот бібліотекаря : методичний посібник. Вип. №10 / Ярмолинецька ЦРБ. – Ярмолинці, 2017 . – 69 с. (Сер. «На допомогу бібліотекарю»)
В черговому, десятому номері щорічного посібника «Діловий блокнот бібліотекаря» подано інформаційні матеріали по плануванні роботи та звітності бібліотек району. У розділі «Використай у роботі» представлено методичні поради щодо впровадження інноваційних форм роботи, на допомогу підвищення престижу читання, а також методичні листи по відзначенню ювілейних дат у 2018 році.. Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

Аналіз діяльності бібліотек Ярмолинецької ЦБС за 2016 рік: аналітично-статистичне видання / Ярмолинецька ЦРБ; уклад.: Гриб Л.М., Москаленко В. М., Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2017. – 86 [14]с.: табл.
Це аналітично-статистичне видання містить текстові та статистичні матеріали про роботу публічних бібліотек Ярмолинецького району у 2016 році. У додатках подано довідки про підсумки районних оглядів-конкурсів. У таблицях проаналізовано цифрові показники діяльності бібліотек

    Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.
 

Аналіз діяльності бібліотек Ярмолинецької ЦБСза 2016 рік(ТАБЛИЦІ)
Це аналітично-статистичне видання містить текстові та статистичні матеріали про роботу публічних бібліотек Ярмолинецького району у 2016 році. У таблицях проаналізовано цифрові показники діяльності бібліотек

Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи
 

Патріотичне виховання в бібліотеці: методичний посібник/Ярмолинецька ЦРБ.- Ярмолинці, 2017.- 26 с.
У даному методичному посібнику здійснено короткий аналіз по патріотичному вихованню. Видання також містить матеріали, які можна застосовувати в роботі, календар патріотичних дат та сценарії. Методичні поради будуть корисними для бібліотечних та освітянських працівників та широкого кола читачів.

 

2016 рік

2016 рік – Рік англійської мови в Україні: методичні рекомендації / Ярмолинецька ЦРБ. – Ярмолинці, 2016 . – 20с.
В методичних рекомендаціях «2016 рік – Рік англійської мови в Україні» подано матеріали що роз’яснюють чому саме в Україні потрібно більше уваги звернути на англійську мову. У розділі «Використай у роботі» представлено методичні поради щодо впровадження інноваційних форм роботи по даній темі.
    Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

 

Аналіз діяльності бібліотек Ярмолинецької ЦБС за 2015 рік: аналітично-статистичне видання / Ярмолинецька ЦРБ; уклад.: Гриб Л.М., Москаленко В. М., Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2016. – 88 [14]с.: табл.
Це аналітично-статистичне видання містить текстові та статистичні матеріали про роботу публічних бібліотек Ярмолинецького району  у 2015 році.  У додатках подано довідки про підсумки районних оглядів-конкурсів. У таблицях проаналізовано цифрові  показники діяльності бібліотек. 

У центрі уваги - екологічні проблеми (бібліотеки і екологічна просвіта) : методичний посібник / Ярмолинецька ЦРБ. – Ярмолинці, 2016 . – 43 с.

У даних методично-бібліографічних рекомендаціях здійснено короткий аналіз екологічної ситуації у нашому районі. Видання також містить матеріали екологічного спрямування, які можна застосувати в роботі, екологічний календар та сценарії.
Методичні поради будуть корисними для бібліотечних працівників та широкого кола читачів.

Діловий блокнот бібліотекаря : методичний посібник. Вип. №9 / Ярмолинецька ЦРБ. – Ярмолинці, 2016 . – 50 с. (Сер. «На допомогу бібліотекарю»)
В черговому, дев’ятому номері щорічного посібника «Діловий блокнот бібліотекаря» подано інформаційні матеріали по плануванні роботи та звітності бібліотек району. У розділі «Використай у роботі» представлено методичні поради щодо впровадження інноваційних форм роботи, на допомогу підвищення престижу читання, а також методичні листи по відзначенню ювілейних дат у 2017 році. Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

2015 рік

День памяті та примирення в Україні : метод. посіб./ Ярмолинецька ЦРБ, упоряд. Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2015 . – 36 с.: іл.
В посібнику «День памяті та примирення в Україні» подано МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ для використання у проведенні інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо встановлення Дня памяті та примирення в Україні та інформаційні матеріали по плануванні роботи бібліотек району із цієї теми.
Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

Аналіз діяльності бібліотек Ярмолинецької ЦБС за 2014 рік: аналітично-статистичне видання / Ярмолинецька ЦРБ; уклад.: Гриб Л.М., Москаленко В. М., Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2015. – 41 [12]с.: табл.

Це аналітично-статистичне видання містить текстові та статистичні матеріали про роботу публічних бібліотек Ярмолинецького району у 2014 році.  У додатках подано довідки про підсумки районних оглядів-конкурсів. У таблицях проаналізовано цифрові  показники діяльності бібліотек.

Оголошені гранти, стажування, конкурси : Бібліодайджест. Вип. №3/ Ярмолинецька ЦБС, упоряд. Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2015. 24с. : іл.

В черговому, третьому номері бібліодайджеста «Оголошені
гранти, стажування, конкурси» подані усі матеріали,в яких можна
взяти участь та отримати кошти на покращення матеріально-
технічної бази та поповнення фондів бібліотек-філіалів.

Послуги е-урядування в бібліотеках Ярмолинеччини: інформаційне видання./ Ярмолинецька ЦРБ, упоряд. Гриб М.А. – Ярмолинці, 2015 . – 13 с.

В інформаційному виданні «Послуги е-урядування в
бібліотеках Ярмолинеччини» подано МАТЕРІАЛИ для
використання у проведенні інформаційно-роз'яснювальної
роботи серед населення щодо послуг та можливостей е-
урядування.
Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

Нові професії на ринку праці : інформаційне видання./ Ярмолинецька ЦРБ, упоряд. Гриб М.А. – Ярмолинці, 2015 . – 38с.: іл.

 

В інформаційному виданні «Нові професії на ринку праці» подано
ДОВІДКОВІ МАТЕРІАЛИ для використання у проведенні
інформаційно-роз'яснювальної роботи серед абітурієнтів та
населення щодо нових професій на ринку праці.
Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

День памяті та примирення в Україні : метод. посіб./ Ярмолинецька ЦРБ, упоряд. Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2015 . – 36 с.: іл.

В посібнику «День памяті та примирення в Україні» подано
МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ для використання у проведенні інформаційно-
роз'яснювальної роботи серед населення щодо встановлення Дня памяті
та примирення в Україні та інформаційні матеріали по плануванні
роботи бібліотек району із цієї теми.
Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

 

Митрополит Андрей Шептицький (до 150-річчя з дня народження) : метод. посіб./ Ярмолинецька ЦРБ, упоряд. Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2015 . – 48 с.: іл.
 

Діловий блокнот бібліотекаря : методичний посібник. Вип. №8 / Ярмолинецька ЦРБ. – Ярмолинці, 2015 . – 60 с. (Сер. «На допомогу бібліотекарю»)
В черговому, восьмому номері щорічного посібника «Діловий блокнот бібліотекаря» подано інформаційні матеріали по плануванні роботи та звітності бібліотек району. У розділі «Використай у роботі» представлено методичні поради щодо впровадження інноваційних форм роботи, на допомогу підвищення престижу читання, а також методичні листи по відзначенню ювілейних дат у 2016 році.. Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

 

Вхід на сайт
Меню сайту
Інформація про нас
ЦРБ

смт. Ярмолинці площа 600-річчя Ярмолинець, 1А

тел.2-15-67(відділ обслуговування)

E-Mail:cbs.yar@gmail.com

Чекаємо на Вас

понеділок – п’ятниця: з 8:00 до 18:00

неділя: з 9:00 до 16:00 без перерви

Пошук
Поділіться нами у:
Герої АТО
Герої АТО

Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Е-урядування
Е-урядування

Безкоштовний Wi-Fi

Годинник
Погода
Архів записів