П`ятниця, 29.05.2020, 06:07
Вітаю Вас Гість | RSS

Ярмолинецька центральна районна бібліотека

08 травня День пам'яті та примирення 09 травня День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10 травня День Матері 18 травня День Європи в Україні 27 травня 100 років з дня народження Івана Дехтяра педагога, кібернетика,авіатора. с. Правдівка

Методичні видання

2019 рік
Діловий блокнот. Випуск №12

Життя і чин для України: (до 150 річчя з дня народження блаженного священномученика Климентія Шептицького): інформаційна памятка /Ярмолинецька ЦРБ.- Ярмолинці, 2019.- с: 10 фото 

Інформаційна пам'ятка видана до 150 річчя з дня народження блаженного священномученика Климентія Шептицького. Подано короткий опис про життєвий та духовний шлях церковного діяча. Також подано методичні поради по плануванні роботи бібліотек району із цієї теми.

З вірою в український народ: до 200-річчя П. Куліша/ упорядник В. Москаленко. – Ярмолинці: Ярмолинецька центральна районна бібліотека, 2019. – 12 с.
Інформаційна пам'ятка видана до 200 річчя Пантелеймона Куліша. Подано короткий опис про життєвий і творчий шлях письменника.
 

2018 рік
Діловий блокнот бібліотекаря : методичний посібник. Вип. №11 / Ярмолинецька ЦРБ. – Ярмолинці, 2018 . – 56 с. (Сер. «На допомогу бібліотекарю»)

В черговому, одинадцятому номері щорічного посібника «Діловий блокнот бібліотекаря» подано інформаційні матеріали по плануванні роботи та звітності бібліотек району. У розділі «Використай у роботі» представлено методичні поради щодо впровадження інноваційних форм роботи, на допомогу підвищення престижу читання, а також методичні листи по відзначенню ювілейних дат у 2019 році. Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.
 

2017 рік

Діловий блокнот бібліотекаря : методичний посібник. Вип. №10 / Ярмолинецька ЦРБ. – Ярмолинці, 2017 . – 69 с. (Сер. «На допомогу бібліотекарю»)
В черговому, десятому номері щорічного посібника «Діловий блокнот бібліотекаря» подано інформаційні матеріали по плануванні роботи та звітності бібліотек району. У розділі «Використай у роботі» представлено методичні поради щодо впровадження інноваційних форм роботи, на допомогу підвищення престижу читання, а також методичні листи по відзначенню ювілейних дат у 2018 році.. Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

Аналіз діяльності бібліотек Ярмолинецької ЦБС за 2016 рік: аналітично-статистичне видання / Ярмолинецька ЦРБ; уклад.: Гриб Л.М., Москаленко В. М., Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2017. – 86 [14]с.: табл.
Це аналітично-статистичне видання містить текстові та статистичні матеріали про роботу публічних бібліотек Ярмолинецького району у 2016 році. У додатках подано довідки про підсумки районних оглядів-конкурсів. У таблицях проаналізовано цифрові показники діяльності бібліотек

    Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.
 

Аналіз діяльності бібліотек Ярмолинецької ЦБСза 2016 рік(ТАБЛИЦІ)
Це аналітично-статистичне видання містить текстові та статистичні матеріали про роботу публічних бібліотек Ярмолинецького району у 2016 році. У таблицях проаналізовано цифрові показники діяльності бібліотек

Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи
 

Патріотичне виховання в бібліотеці: методичний посібник/Ярмолинецька ЦРБ.- Ярмолинці, 2017.- 26 с.
У даному методичному посібнику здійснено короткий аналіз по патріотичному вихованню. Видання також містить матеріали, які можна застосовувати в роботі, календар патріотичних дат та сценарії. Методичні поради будуть корисними для бібліотечних та освітянських працівників та широкого кола читачів.

 

2016 рік

2016 рік – Рік англійської мови в Україні: методичні рекомендації / Ярмолинецька ЦРБ. – Ярмолинці, 2016 . – 20с.
В методичних рекомендаціях «2016 рік – Рік англійської мови в Україні» подано матеріали що роз’яснюють чому саме в Україні потрібно більше уваги звернути на англійську мову. У розділі «Використай у роботі» представлено методичні поради щодо впровадження інноваційних форм роботи по даній темі.
    Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

 

Аналіз діяльності бібліотек Ярмолинецької ЦБС за 2015 рік: аналітично-статистичне видання / Ярмолинецька ЦРБ; уклад.: Гриб Л.М., Москаленко В. М., Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2016. – 88 [14]с.: табл.
Це аналітично-статистичне видання містить текстові та статистичні матеріали про роботу публічних бібліотек Ярмолинецького району  у 2015 році.  У додатках подано довідки про підсумки районних оглядів-конкурсів. У таблицях проаналізовано цифрові  показники діяльності бібліотек. 

У центрі уваги - екологічні проблеми (бібліотеки і екологічна просвіта) : методичний посібник / Ярмолинецька ЦРБ. – Ярмолинці, 2016 . – 43 с.

У даних методично-бібліографічних рекомендаціях здійснено короткий аналіз екологічної ситуації у нашому районі. Видання також містить матеріали екологічного спрямування, які можна застосувати в роботі, екологічний календар та сценарії.
Методичні поради будуть корисними для бібліотечних працівників та широкого кола читачів.

Діловий блокнот бібліотекаря : методичний посібник. Вип. №9 / Ярмолинецька ЦРБ. – Ярмолинці, 2016 . – 50 с. (Сер. «На допомогу бібліотекарю»)
В черговому, дев’ятому номері щорічного посібника «Діловий блокнот бібліотекаря» подано інформаційні матеріали по плануванні роботи та звітності бібліотек району. У розділі «Використай у роботі» представлено методичні поради щодо впровадження інноваційних форм роботи, на допомогу підвищення престижу читання, а також методичні листи по відзначенню ювілейних дат у 2017 році. Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

2015 рік

День памяті та примирення в Україні : метод. посіб./ Ярмолинецька ЦРБ, упоряд. Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2015 . – 36 с.: іл.
В посібнику «День памяті та примирення в Україні» подано МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ для використання у проведенні інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення щодо встановлення Дня памяті та примирення в Україні та інформаційні матеріали по плануванні роботи бібліотек району із цієї теми.
Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

Аналіз діяльності бібліотек Ярмолинецької ЦБС за 2014 рік: аналітично-статистичне видання / Ярмолинецька ЦРБ; уклад.: Гриб Л.М., Москаленко В. М., Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2015. – 41 [12]с.: табл.

Це аналітично-статистичне видання містить текстові та статистичні матеріали про роботу публічних бібліотек Ярмолинецького району у 2014 році.  У додатках подано довідки про підсумки районних оглядів-конкурсів. У таблицях проаналізовано цифрові  показники діяльності бібліотек.

Оголошені гранти, стажування, конкурси : Бібліодайджест. Вип. №3/ Ярмолинецька ЦБС, упоряд. Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2015. 24с. : іл.

В черговому, третьому номері бібліодайджеста «Оголошені
гранти, стажування, конкурси» подані усі матеріали,в яких можна
взяти участь та отримати кошти на покращення матеріально-
технічної бази та поповнення фондів бібліотек-філіалів.

Послуги е-урядування в бібліотеках Ярмолинеччини: інформаційне видання./ Ярмолинецька ЦРБ, упоряд. Гриб М.А. – Ярмолинці, 2015 . – 13 с.

В інформаційному виданні «Послуги е-урядування в
бібліотеках Ярмолинеччини» подано МАТЕРІАЛИ для
використання у проведенні інформаційно-роз'яснювальної
роботи серед населення щодо послуг та можливостей е-
урядування.
Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

Нові професії на ринку праці : інформаційне видання./ Ярмолинецька ЦРБ, упоряд. Гриб М.А. – Ярмолинці, 2015 . – 38с.: іл.

 

В інформаційному виданні «Нові професії на ринку праці» подано
ДОВІДКОВІ МАТЕРІАЛИ для використання у проведенні
інформаційно-роз'яснювальної роботи серед абітурієнтів та
населення щодо нових професій на ринку праці.
Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

День памяті та примирення в Україні : метод. посіб./ Ярмолинецька ЦРБ, упоряд. Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2015 . – 36 с.: іл.

В посібнику «День памяті та примирення в Україні» подано
МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ для використання у проведенні інформаційно-
роз'яснювальної роботи серед населення щодо встановлення Дня памяті
та примирення в Україні та інформаційні матеріали по плануванні
роботи бібліотек району із цієї теми.
Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

 

Митрополит Андрей Шептицький (до 150-річчя з дня народження) : метод. посіб./ Ярмолинецька ЦРБ, упоряд. Слободян О.Л. – Ярмолинці, 2015 . – 48 с.: іл.
 

Діловий блокнот бібліотекаря : методичний посібник. Вип. №8 / Ярмолинецька ЦРБ. – Ярмолинці, 2015 . – 60 с. (Сер. «На допомогу бібліотекарю»)
В черговому, восьмому номері щорічного посібника «Діловий блокнот бібліотекаря» подано інформаційні матеріали по плануванні роботи та звітності бібліотек району. У розділі «Використай у роботі» представлено методичні поради щодо впровадження інноваційних форм роботи, на допомогу підвищення престижу читання, а також методичні листи по відзначенню ювілейних дат у 2016 році.. Посібник розрахований на фахівців бібліотечної справи.

 

Вхід на сайт
Меню сайту
Інформація про нас
ЦРБ

смт. Ярмолинці площа 600-річчя Ярмолинець, 1А

тел.2-15-67(відділ обслуговування)

E-Mail:cbs.yar@gmail.com

Чекаємо на Вас

понеділок – п’ятниця: з 8:00 до 18:00

неділя: з 9:00 до 16:00 без перерви

Пошук
Поділіться нами у:
Герої АТО
Герої АТО

Календар
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Е-урядування
Е-урядування

Безкоштовний Wi-Fi

Годинник
Погода
Архів записів