П`ятниця, 31.05.2024, 00:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Ярмолинецька центральна бібліотека 

Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області

7 травня 65 років з дня народження Яніни Дзівановської /marquee> 7 травня 70 років з дня народження Леоніда Незбжицького 8 травня Дні пам'яті та примирення, присвячені пам'яті жертв Другої Світової війни. 12 травня День матері 16 травня День вишиванки http://biblioyar.at.ua/

Історія бібліотеки II

2017 рік директором бібліотеки призначено Слободян Олену Леонідівну.

В 2017 році в бібліотеці пройшли деякі зміни. Марина Анатоліївна Гриб пішла на заслужений відпочинок. Тимчасово виконуюча обов’язки директора була призначена Олена Леонідівна Слободян.

28 лютого 2017 року в читальному залі Ярмолинецької ЦРБ відбулася виставка художниці – вишивальниці, заслуженого майстра народної творчості України - Ніни Іванівни Гончарук. Майстриня привезла в району бібліотеку виставку із 29 картин на тему «Шевченкіада». У її доробку – серії архітектурних пам’яток Поділля, церкви і собори, натюрморти і пейзажі, квіти і ріки і неперевершені портрети.

30 березня 2017 року на базі Ярмолинецької ЦРБ пройшов районний семінар-тренінг «Бібліотеки: потенційні можливості та основні завдання». Головний спеціаліст відділу культури Дереш З.А. ознайомила із 12 Всеукраїнська благодійна акцією «Серце до серця», яка стартувала 9 березня по 9 квітня під гаслом – «Я хочу бачити життя!». Акція "Серце до серця" присвячена збору коштів на потреби дітей з вадами зору на Хмельниччині. Працівники бібліотек не стали осторонь та долучились до цієї акції. Т.в.о. директора Ярмолинецької ЦБС Слободян О.Л. виступила із доповіддю «Основні напрями роботи бібліотек на 2017 рік» та провела консультацію «Відзначення в Україні 500-річчя Реформації»
21 квітня 2017 року на сесії районної ради, директором бібліотеки призначено Слободян Олену Леонідівну. Методистом ЦБС стала Черевуля Алла Леонідівна.
Бібліотека продовжує працювати і приділяти відповідну увагу громадянам, які приїхали з тимчасово окупованих територій. Проводився флеш-моб «Нові надходження для вас». Бібліотека включилась в інтернет-проект «Читацькі поради відомих подолян» та акцію «Читальний зал під відкритим небом». Методист ЦБС Алла Черевуля взяла участь у конкурсі «Кращий методист 2017 року», бібліотекарі району включились в конкурс «Україна починається з тебе».

26 травня у Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з сучасним поетом, членом Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», членом клубу «Автограф» Мазуром Валентином Васильовичом, та презентація його сьомої книги «Мальви української душі».

20 червня 2017 року директор ЦБС Слободян Олена Леонідівна на обласному конкурсі зайняла перше місце «Кращий креативний керівник».

30 червня відбулась зустріч з поетами – земляками літературного клубу «Автограф» та зустріч з новими талантами Ярмолинеччини - Герасимчук Ольгою Валеріївною, Граб Тетяною Володимирівною та Уриць Валентиною Петрівною. Які представили свої поезії та твори.
28 вересня в Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці відбулось святкування Всеукраїнського Дня бібліотек. З привітальним словом звернулись керівники району, які відзначили роль бібліотек в житті нашої громади та нагородили кращих працівників подяками та цінними подарунками.

До 80-річчя Хмельницької області, Ярмолинецька центральна района бібліотека провела огляд біля книжкової виставки «Рідний наш краю, земля Хмельницька». Бібліограф-краєзнавиць ознайомила присутніх з унікальним краєм в якому поєднанні стародавні історико-архітектурні пам’ятки: величні фортеці Кам’янцяПодільського, Меджибожа, Старокостянтинова, та мальовничі ландшафти, цілющі джерела, лікувальні води, безмежні лани та багаті ліси.
6 листопада в Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці пройшов вечір до Дня толерантності, на який були запрошені учні Ярмолинецької ЗОШ № 2. Девізом заходу стали слова видатного філософа Григорія Сковороди: «Любов виникає з любові. Коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю.» Протягом усього заходу відбувались конкурси. Ведуча провела для усіх присутніх анкетування “Ваш рівень толерантності”, результати якого засвідчили прагнення кожного бути толерантним. Основні риси характеру та ступінь толерантності кожного цікаво і нестандартно розкрив гороскоп толерантності. Учні створили символічне “дерево толерантності”. Спочатку дерево було без листя, поступово на ньому “виростали” листочки з основними ознаками та синонімами толерантності: “милосердя”, “добро”, “терпимість”, “взаємоповага”. По завершенню заходу було продемонстровано відео – презентацію.
23 листопада у Ярмолинецькій ЦРБ відбулася презентація 12 випуску альманаху «Медобори» Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України». На святі були присутні члени Хмельницького обласного осередку всеукраїнської творчої спілки «Конгресу літераторів України» та члени національної спілку журналістів України. Дуже приємно те, що в кожну збірку альманаху «Медобори» входять вірші наших Ярмолинецьких поетів, членів клубу «Автограф».
27 листопада бібліотека провела творчий вечір Петра Антоновича Добрянського.
З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насилля». 5 грудня в рамках клубу «Майданчик для дискусій» пройшов захід «Насильство. Види насильства. Як себе захистити». На згадку про захід учням було роздано флаєри «STOP насильству», «Захищай свої права».
27 грудня в Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці відбулось новорічне засідання клубу «Автограф».  Директор Ярмолинецької ЦБС Слободян Олена привітала наших гостей з наступаючим Новим Роком! На новорічне засідання клубу «Автограф» було запрошено нашого земляка, поета з Хмельницького - Олійника Володимира. Родзинкою свята було несподіване вітання для наших гостей від Діда Мороза та Снігурочки.

2018 рік


1 лютого пройшла атестація бібліотечних працівників Ярмолинецької ЦБС. Основна маса бібліотечних працівників була атестована як "відповідає займаній посаді", але 2 працівники сільських бібліотек були атестовані умовно з переатестацією через рік. 6 працівникам підняли тарифікаційний розряд.
15 лютого в Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці пройшла зустріч з талановитим письменником-фантастом, членом Національної Спілки письменників України, учасником АТО Артуром Закордонцем. Письменник взяв участь у конкурсі « Коронація слова» і був нагороджений спеціальною відзнакою від Дари Корній і Тали Владимировної «Українське сучасне фентезі» за роман «Відунський сокіл». Артур Закордонець відомий також, як автор поетичної збірки «Повнозвучна тиша», «Таємниці багряних велетнів», член літературної спілки «Огневежа», яка діє у Віньковецькій районній бібліотеці.
2 березня в Ярмолинецьку центральну районну бібліотеку прийшло жіноче свято. Ініціатором проведення свята був Ярмолинецький територіальний центр. В читальному залі книгозбірні пройшла презентація виставки – інсталяції «Як прекрасно бути жінкою». 
16 березня у літературній вітальні центральної районної бібліотеки відбулася зустріч з поетом-бардом, членом клубу «Автограф» з Хмельницького Леонідом Незбжицьким. Творчим підсумком написаного стала збірка віршів «Життя – немов натягнута струна», яку розробили працівники ЦРБ. 
3 квітня в Ярмолинецькій ЦБС пройшла планова обласна комплексна перевірка центральної районної бібліотеки і ряду сільських бібліотек-філіалів: Скаржинець, Правдівки, Сутковець, Кадиївки, Глушковець. Перевіряючі залишились задоволеними роботою книгозбірень.
12 квітня в Ярмолинецькій районній бібліотеці відбулась незвична зустріч – літературний дебют «Формула успіху Віоліни Ситнік» з талановитою письменницею. В бібліотеці, в рамках клубу «Автограф», продовжуються літературні зустрічі з творчими людьми нашої Ярмолинеччини.
26 квітня пройшла зустріч з членом клубу «Автограф» Тетяною Граб, яка пише вірші та оповідання. Друкувалась в багатьох газетах, часописах та альманахах. Вона виграла конкурс коротких історій від видавництва “Ефект Книги” і завдяки цьому її короткі історії були надруковані у двомовній збірці позитивних веселих оповідок.

Згідно плану роботи Ярмолинецької ЦБС, дирекція районної бібліотеки побувала в сільських книгозбірнях району з метою надання методичної та практичної допомоги. Також здійснила комплексне вивчення бібліотек-філіалів с. Корначівка та Буйволівці.
Побувавши в б/ф с. Проскурівка, Корначівка, Жилинці, Буйволівці та проаналізувавши роботу бібліотек зробили висновки: гарні, затишні, сучасно обладнані приміщення бібліотек відповідають сучасним вимогам, проводяться соціокультурні заходи з різної тематики.
На час перевірки в бібліотеках були користувачі дорослі та діти.
Бібліотекарі планують роботу так, щоб користувачі мали змогу провести своє дозвілля змістовно, цікаво.

27 червня урочисте зібрання, з нагоди відзначення 22-річниці Конституції України, відбулося на площі 600-річчя Ярмолинців. Участь у цьому заході взяла і Ярмолинецька центральна районна бібліотека, яка влаштувала книжкову виставку "Конституція - основа державності". Бібліотекарі ознайомили присутніх, а зокрема молодь з основними статтями закону, розповіли про національні символи України, про її історичне минуле та культурну спадщину

19 липня 2018 року в приміщені Ярмолинецької центральної районної бібліотеки проведено семінар-практикум «Бібліотека в соціальних мережах та в ЗМІ». На семінарі були присутні працівники всієї бібліотечної системи.
Відкрила семінар директор Ярмолинецької ЦБС Олена Слободян із темою «Реклама публічних бібліотек в соціальних мережах та ЗМІ». Вона розповіла про можливості бібліотечних працівників, які є членами Всеукраїнського громадського об’єднання Українська бібліотечна асоціація, а також продемонструвала презентації «Академічна доброчесність» та «Інтеграція бібліотек, як закладів культури в сферу туризму». А ще бібліотекарі прослухали матеріали по темі «Громадянська освіта жінок місцевих громад: участь у проектах» з якою виступила завідуюча бібліотекою-філіалом с. Сутківці Іванна Білик.
Завдяки ФЛЕШМОБУ "Подаруй україномовну книгу рідній бібліотеці" наша бібліотека отримала він Наталі Беренди голови ГО «Волонтери Ярмолинеччини» шість книг. Пані Наталя отримала естафету від жителя м.Шепетівки Михайла Верхогляда – бійця та волонтера. У свою чергу Наталя Беренда передала цю естафету керівникам району, які теж взяли участь у флешмобі і поповнили нашу книгозбірню українськомовними книгами. Флешмоб триває й надалі, на даний час районна книгозбірня отримала більше ста книг.
8 вересня у приміщенні центральної районної бібліотеки вже вдруге відбулася всепольська акція «Національне читання» . У заході взяли участь польська громада селища Ярмолинці та діти, які вивчають польську мову. До уваги присутніх було організовано читання творів польською мовою. Організатором акції була керівник гуртка «Польська мова» Інна Курбатова. В заході взяв участь голова об’єднання поляків Ярмолинеччини «Єдність» Генріх Качуровський.

У Ярмолинцях триває книжковий ФЛЕШМОБ. Естафету прийняли члени районної школи «Лідер» яка вже декілька років діє на базі Будинку творчості під керівництвом координатора Ірини Іванівни Шуверткової. Сьогодні центральна районна бібліотека отримала від гуртківців понад десяток видань сучасних авторів, серед яких : В.Шкляр, В.Лис, Люко Дашвар, Д.Корній, С.Жадан та інші. Крім цього, ще настільну книгу «Кобзар» Т.Шевченко передали улюбленій бібліотеці.

2 жовтня в приміщені читального залу Ярмолинецької центральної районної бібліотеки за участю психологів та соціальних педагогів пройшов тренінг за програмою протидії торгівлі людьми, Даний захід проходив в рамках реалізації Хмельницького регіонального проекту "Поширення національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми, в Україні"Учасники тренінгу отримали сертифікати про пройдене навчання по даній темі.
23 жовтня в Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці відбулась творча зустріч « Музика душі» з подільським поетом, журналістом, краєзнавцем, фотографом, колекціонером, членом Національної спілки журналістів України та Хмельницької міської літературної спілки "Поділля", лауреатом Хмельницької міської премії ім. Богдана Хмельницького в галузі історії, культури та мистецтва - Ігорем Байдаком. Він є автор п'яти поетичних збірок, путівника «Стежками рідного краю», співавтор інформаційного довідника «Сатанів – місто-легенда, місто-курорт».

2019

17 січня 2019 року на базі Ярмолинецької центральної районної бібліотеки проведено лабораторію професійної майстерності «Креативна бібліотека». 
22 січня ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. З нагоди цієї важливої історичної дати у читальному залі Ярмолинецької центральної районної бібліотеки було  організовано виставку «Великий день злуки", метою якої відображення відродження паростків духовності, пробудження у своїх користувачів зацікавленості до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.
24 січня 2019 року у приміщені Ярмолинецької центральної районної бібліотеки відбулася творча зустріч «Посміхаймося разом» з поетом-гумористом Степаном Шкапієм та поетесою – ліриком Людмилою Рудковською.
30 січня  українська  Вікіпедія святкувала своє 15-річчя. Цю подію відзначили в  Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці проведенням всеукраїнського Вікімарафону «#ЯпишуВікіпедію». 
15 лютого  Ярмолинецька центральна районна бібліотека організувала і провела вечір пам’яті «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…». Була організована книжкова виставка «Болючий слід Афганської війни», яка містила художню та документальну літературу про долю учасників тієї страшної війни - втрати і біль, а водночас славу і гордість, які мають одну назву - Афганістан…
19 лютого 2019 року в читальному залі Ярмолинецької центральної районної бібліотеки проведено тематичний захід до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні «Вони за тим злетіли в небо, щоб в мирі й щасті ми жили»У заході взяли участь: голова Ярмолинецької РДА, учасник АТО Шутяк Андрій Васильович, начальник відділу культури РДА  Гжегожевський Євген Едуардович, керівник військового клубу «Молодіжна козацька січ Ярмолинеччини», ветеран російсько-української війни  Пронак Федір Анатолійович, голова спілки ветеранів АТО Ярмолинеччини, ветеран російсько-української війни Ковалевський Олександр Олександрович.
21 лютого традиційно Ярмолинецька центральна районна бібліотека відзначала Міжнародний День рідної мови. В бібліотеці організовано книжкову виставку «Моє ти диво калинове, кохана материнська мово…».
22 лютого 2019 року в Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці пройшло заняття під назвою «Лідерські навики». Учасниками заходу стали працівники райцентру та сільські бібліотекарі. Тренер заняття – Іванна Білик - завідуюча бібліотекою-філіалом с. Сутківці.
6 березня в читальному залі центральної районної бібліотеки пройшов семінар «Бібліотека – осередок інтелектуального дозвілля та спілкування користувачів» для працівників сільських бібліотек - філій. В ході семінару обговорювалися пріоритетні напрямки діяльності
бібліотек на 2019 рік.

11 березня 2019 року в Ярмолинецькій ЦРБ провели літературно-музичне свято: «Є в Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка нема». Підготовлено книжково-ілюстративну виставку «Свята пора Кобзаря».
17 квітня 2019 року у Ярмолинцях працювала «жива бібліотека», де книгами були люди.
23 квітня 2019 р. у Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці пройшов майстер клас у рамках клубу «Ідеї для творчості». Згадали звичаї, традиції, обряди, прикмети світлого весняного свята Великодня, а також розмальовували крашанки.
10 травня у Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці відбулась творча зустріч «Безмежний дотик до душі» з поетом-бардом Леонідом Незбжицьким та поетесою Яніною Дзівановською. Зустріч була присвячена ювілеям поетів.
15 травня Ярмолинецька центральна районна бібліотека спільно з бібліотекарем Ярмолинецької ЗОШ№2 Зіною Дуда провела відеолекторій «Видатні українці, які стали відомі у Європі» з молоддю містечка. Захід проводився з метою виховання поваги до національних, духовних надбань європейських народів. 

19 травня 2019 року в читальній залі бібліотеки пройшов другий захід в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» - проведено моделювання розвитку громади (Гра «Світ Громад»). Захід проводила тренер, ментор проекту ПУЛЬС – Тамара Козицька
23 травня 2019 року на базі бібліотеки - філіал с. Пасічна згідно річного плану проведено семінар-практикум «Робота бібліотек з джерелами краєзнавчої та народознавчої тематики».
3 червня в Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці відбулось святкування професійного свята – Дня журналіста. На цьому заході були присутні працівники газети «Вперед»їхні дописувачі та позаштатні кореспонденти районки. Святкова зустріч відбулась у невимушеному діалозі.
6 червня на базі Ярмолинецької центральної районної бібліотеки проведено семінар-практикум бібліотечних працівників на тему: «Сучасна бібліотека: абетка іміджу».
7 червня в читальній залі Ярмолинецької ЦРБ відбулася зустріч з жителями різних сіл Ярмолинеччини, здебільшого активними працівниками культури та депутатами сільських рад, на тему: «Децентралізація в дії: історія успіху окремих громад»
20 червня у бібліотеці-філіал с. Глушківці відбулось літературно - мистецьке  свято «Чарівна симфонія слова»  з заслуженим майстром народної творчості  Антоном Євдокимовичем Грибом.
27 червня Ярмолинецька центральна районна бібліотека підготувала книжкову виставку «Конституція  - основа державності».
Під час святкування дня міста 12 липня, на площі 600-річчя Ярмолинець було проведено вуличний консультаційний пункт «Реформа іде до людей».  Ярмолинецька центральна районна бібліотека, як інформаційний центр спільно з громадською організацією «Ми діємо для розвитку громади» інформувала жителів селища про позитивні зміни та можливості, якими можуть скористатися об’єднанні територіальні громади. Учасники заходу мали можливість ознайомитися з актуальною інформацією щодо впровадження реформи з децентралізації та перспективи її розвитку. Також Ярмолинецька центральна районна бібліотека підготувала та провела презентацію книжково-ілюстративної виставки «Ярмолинці: вулиці в іменах». 
25 липня Ярмолинецька центральна районна бібліотека презентувала виставку-персоналію «Незгасаючий перстень життя» до 110 річниці від дня народження Богдана-Ігоря Антонича.
Працівники бібліотек Ярмолинецької централізованої бібліотечної системи 24 липня на базі Ярмолинецької центральної районної бібліотеки взяли участь у вебінарі на тему «Популяризація агротуризму бібліотеками». Завідуюча відділом виробничої літератури Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки Босюк Г.А. надала лекцію-консультацію на тему «Агротуризм як один із напрямів розвитку сільських громад» та ознайомила учасників вебінару із основними напрямами та інноваційними формами роботи бібліотек у сфері «зеленого» туризму, ставлячи за приклад успішний досвід бібліотек Хмельниччини та інших регіонів України.
7 серпня 2019 року Україна відзначала 200-річчя з дня народження видатного письменника Пантелеймона Олександровича Куліша. До цієї пам'ятної дати в Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці було оформлено книжково-інформаційну виставку "Я молитися мушу за Україну, за народну душу…"
13 серпня до Ярмолинецької центральної районної бібліотеки завітав земляк Володимир Олійник, голова Хмельницької літературної спілки «Поділля», голова обласної організації « Український клуб», лауреат премії ім.. Богдана Хмельницького.
21 серпня в читальній залі Ярмолинецької центральної районної бібліотеки відбувся захід «Герої ХХІ століття: борці за незалежність» приурочений 28-й річниці Незалежності України. Наша ярмолинецька земля втратила дванадцятьох захисників, які загинули на Сході нашої держави.
23 серпня 2019 року на площі 600-річчя Ярмолинець відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 28-річниці Незалежності України. Колектив Ярмолинецької центральної районної бібліотеки долучився до святкування, представив на площі 600-річчя Ярмолинець книжкову виставку до Дня Незалежності України під назвою «Любіть Україну».
30 вересня працівники Ярмолинецької централізованої бібліотечної системи святкували професійне свято - Всеукраїнський День Бібліотек.
З нагоди Дня юриста, 8 жовтня,  Ярмолинецька центральна районна бібліотека підготувала книжкову виставку «Правова держава: сутність і поняття», яка містила відповідне законодавство України, літературу про різні грані юридичної професії, аналітичні матеріали про реформування судових та правоохоронних органів.
9 жовтня в читальному залі Ярмолинецької центральної районної бібліотеки для студентів Ярмолинецького агропромислового центру професійної освіти та учнів Ярмолинецького НВК було проведено патріотичну годину «Слава захисникам України», за допомогою якої присутні мали змогу зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали свободу та незалежність, поспілкуватися з героями сьогодення – які нині боронять державу.
23 жовтня у Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці відбулась презентація збірки оповідань «Покрова через Збруч»Автори третьої частини – письменники з обох сторін мальовничого Збруча: Лора Підгірна (м. Кам’янець-Подільський), Ерко Красовський (м. Івано-Франківськ), Тетяна Граб (смт. Ярмолинці), Оксана Зененко (м. Херсон), Матічин Ярослава (м. Львів), Ольга Саліпа (м. Хмельницький), Оксана Почапська (м. Кам’янець-Подільський) та Ольга Деркачова (м. Івано-Франківськ). На зустріч із читачами до Ярмолинецької центральної районної бібліотеки завітали троє представниць авторського колективу  Тетяна Граб, Оксана Почапська та Лора Підгірна, яка і є упорядницею збірки.
7 листопада в Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці відбулась презентація нового хоррор-роману письменника-фантаста Артура Закордонця «Гримуля».
12 листопада на відзнаку 130 – річчя від дня народження видатного письменника – сатирика Остапа Вишні (Павла Михайловича Губенка) в Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці було  підготовлено книжково-ілюстративну виставку «Сивий голуб українського гумору». На виставці експонувалися твори Остапа Вишні, літературно-критичні дослідження.
26 листопада на базі Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ярмолинецькою центральною районною бібліотекою проведено історичну годину «Сторінками історії Української революції 1917-1921 рр.». В рамках історичної години вчитель Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександр Денисюк зробив короткий екскурс про прийняття Українською Центральною Радою Конституції Української Народної Республіки.
20 листопада, в читальну залу Ярмолинецької центральної районної бібліотеки, завітали Анастасія Площинська – директор ГО «Подільська правова ліга»,  регіональний координатор DOCUDAYS UA XV мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини та Оксана Осарчук – менеджер з комунікацій ГО «Подільська правова ліга». На заході транслювався документальний фільм «Неспокій». 
 28 листопада в читальному залі Ярмолинецької центральної районної бібліотеки було  проведено методичне інформбюро «Планування та звіт».
29 листопада відбулось засіданя клубу «Автограф». На захід була  запрошена  -   Світлана Меленкіна, яка ознайомила присутніх із своєю творчість. Також вразили своїми новими творами Жанна Олійник, Катерина Бучуляк, Леонід Незбжицький, Євдокія Трачук, Микола Швець, Віра Туз, Яніна Дзівановська, Галина  Колотило.
З метою соціального захисту громадян з інвалідністю 3 грудня у Ярмолинецькому територіальному центрі разом з Ярмолинецькою центральною районною бібліотекою та УТОС був проведений захід « З вірою в любов і в милосердя». Ярмолинецька центральна районна бібліотека 

Вхід на сайт
Меню сайту
Інформація про нас
ЦРБ

смт. Ярмолинці площа 600-річчя Ярмолинець, 1А

тел.2-15-67(відділ обслуговування)

E-Mail:cbs.yar@gmail.com

Чекаємо на Вас

понеділок – п’ятниця: з 8:00 до 18:00

неділя: з 9:00 до 16:00 без перерви

Пошук
Поділіться нами у:
Загиблі воїни
Герої АТО

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Е-урядування
Е-урядування

Безкоштовний Wi-Fi

Погода
Архів записів