П`ятниця, 31.05.2024, 02:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Ярмолинецька центральна бібліотека 

Ярмолинецької селищної ради Хмельницької області

7 травня 65 років з дня народження Яніни Дзівановської /marquee> 7 травня 70 років з дня народження Леоніда Незбжицького 8 травня Дні пам'яті та примирення, присвячені пам'яті жертв Другої Світової війни. 12 травня День матері 16 травня День вишиванки http://biblioyar.at.ua/

клуб "Юність і закон"

Дата заснування клубу "Юність і закон": 1981 рік
Засновник клубу: директор Ярмолинецької ЦБС (1955-1988) Широка С. М.
Мета клубу: профілактика правопорушень серед молоді, розповсюдження правових знань і пропаганда юридичної літератури.
Періодичність засідань: щомісячно.
 
Клуб "Юність і закон" покликаний здійснювати виховний процес шляхом залучення підлітків, молоді у різні види діяльності на соціалізацію молодої людини. Соціальна допомога та послуги дітям, підліткам, молоді та різним категоріям сімей надаються спеціалістами з соціальної роботи, соціальними педагогами, психологами, юристами та іншими фахівцями, які мають відповідну освіту. Засідання клубу проходять у формі лекцій, бесід, художніх та спортивних занять, творчих вечорів, дискусій, зустрічей з цікавими людьми.
 
 


В 2011 році на засіданнях клубу проводились такі правові заходи: інтелектуальний марафон "Подорож законами країни права і моралі", конституційний урок "Конституція країни: історія та сучасність" (до 15-річчя з часу проголошення), тематична година "Державний прапор України - святиня народу".
 

Цікаві заходи проходять з працівниками карного розшуку "Слідство ведуть знатоки".
 
До Дня Незалженості України був підготований урок державності "Так гартувалась державність".
 
Повчальним уроком виявилась відверта розмова "Відлуння першого кохання" (проблеми підліткової вагітності) з лікарем-гінекологом та працівниками відділу сімї та молоді.

Багато цікавих заходів було проведено у підтримку загальнодержавної програми щодо реалізації конвенції ООН про права дитини, а саме: правовий урок "Діти в правовій державі", бесіда-роздум "В щасливій родині і діти щасливі".
 


 
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшов дискусійний урок "Крок у безодню".
 У 2012 році проводились наступні заходи:
  • година професійних порад "Правда і міфи про шкідливість алкоголю";
  • диспут "Служба за контрактом: за і проти";
  • дискусія "Як уникнути впливу поганої компанії";
  • правовий урок "Міжнаціональні відносини підлітків";
 


У лютому 2013 року проведено правовий диспут "Насильство в сім`ї та шляхи його подолання".У березні 2013 року проведено На терезах Феміди "Хто і як захищає права дітей. Батьківська влада".
 


У вересні 2013 року пройшов диспут "Школа - територія вільна від тютюну та наркотиків".
 
 


У жовтні 2013 року проведена відеолекція "Кримінальна відповідальність неповнолітніх" та правовий турнір ерудитів "Вчимося відстоювати свої права".
 

 У лютому 2014 року пройшло засідання клубу "Юність і закон" на тему "Подорож сімейним кодексом", яке провів начальник управління юстиції Заярний М. П.


 


У квітні 2014 року пройшло засідання клубу на тему "Шкідливі звички - це модно?", який провела лікар-нарколог Велієва Г. Г.


 


В рамках Тижня правової освіти в жовтні темою засідання клубу "Юність і закон" було "Права і обов`язки молоді України". Захід провели працівники районного управління юстиції 


В листопаді 2014 року в рамках клубу пройшов тренінг "Толерантність - це..."


 


У грудні 2014 року в рамках клубу "Юність і закон" пройшла година-застереження "Увага! Шахраї!", яку провели представники правоохоронних органів.


 


У грудні до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшов урок-застереження "Молодь і СНІД: серйозний погляд", який провела лікар кабінету довіри Броварська З. М.
 


У лютому  2015 року  пройшла година правового виховання про "Негативні наслідки статевих відносин підлітків".


 

У жовтні 2015 року  для старшокласників НВК та другої ЗОШ відбулося зустріч "Будь готовий захищати Відчизну!"


 

28 жовтня 2015 року відбувся тренінг «Вчимося заощаджувати», який провели з нагоди Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та Дня заощаджень в Україні.


 


В березні 2016 року відбулоась зустріч з представниками суб кольтур "Неформальні угрупування: як до цього ставитись?"
 

«Внутрішні переселенці Ярмолинеччини: поневіряння та надія»
 Під такою назвою 07.04.2016 р. в Ярмолинецькій центральній районній бібліотеці проведено круглий стіл, метою якого було  виявлення потреб внутрішньо – переміщених осіб, сімей з дітьми, що проживають на території Ярмолинецького району і допомога у вирішенні цих проблем владою і приймаючими громадами. Участь в заході прийняли представники районної влади, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, центру зайнятості, соціального захисту, пенсійного фонду, освіти, медицини, територіального центру соціального обслуговування, державної міграційної служби, голови сільських рад, відділ культури, громадські організації, і, звичайно ті, ради кого зібрався «круглий стіл»


 

В грудні 2016 року відзначали День Збройних сил України


 

28 червня наша країна відзначає День Конституції. Саме 21 рік тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

 

В жовтні 2017 року відбулась виховна година « Підліткова злочинність: джерела, характер, особливості, шляхи запобігання»


 

В травні 2018 року в Ярмолинецькій ЦРБ відзначали День Європи «В Європу з Україною в серці»


 

12 грудня 2018 року в рамках клубу "Юність і закон" пройшло засідання круглого столу під назвою "Школа - Вільна територія від цкувань і подиття"

 

14 жовтня Україна відзначає триєдине свято – свято Покрови, День українського козацтва і День захисника України.

  9 жовтня 2019 року в читальному залі Ярмолинецької центральної районної бібліотеки для студентів Ярмолинецького агропромислового центру професійної освіти та учнів Ярмолинецького НВК було проведено патріотичну годину «Слава захисникам України», за допомогою якої присутні мали змогу зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали свободу та незалежність, поспілкуватися з героями сьогодення – які нині боронять державу.

Вхід на сайт
Меню сайту
Інформація про нас
ЦРБ

смт. Ярмолинці площа 600-річчя Ярмолинець, 1А

тел.2-15-67(відділ обслуговування)

E-Mail:cbs.yar@gmail.com

Чекаємо на Вас

понеділок – п’ятниця: з 8:00 до 18:00

неділя: з 9:00 до 16:00 без перерви

Пошук
Поділіться нами у:
Загиблі воїни
Герої АТО

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Е-урядування
Е-урядування

Безкоштовний Wi-Fi

Погода
Архів записів